В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №691

Магазин на общинска собственост

Начало
06.03.2021
ID:
691

Друго

Подаден от: Лидия

Място/адрес: Ул. Княз Борис 1 " 25

Описание: Добър ден. Имаме договор за наем с община Асеновград за преместваем обект намиращ се на общинска територия, който изтича на края на месец Март. Въпроса ми е кога ще е предстоящия търг за следващите 5 години на договора, трябва ли да внесем някакви документи за да участваме или ние автоматично се включваме като участници без да внасяме каквито и да е документи? Благодаря.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 19.03.202116:29
    Здравейте! За споменатия от Вас обект – магазин - ще бъде насрочен търг в края на месец март и информация за това ще бъде публикувана на интернет страницата на община Асеновград (https://www.asenovgrad.bg/) и в местната преса. Предварително не се подават документи.
  • 08.03.202110:31
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали