В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №690

Незавършени ремонтни дейности

Начало
05.03.2021
ID:
690

Предложение

Място/адрес: Искра 17

Описание: Здравейте , преди около 3 седмици пред къщата ни имаше спукани ВиК тръби , съответно тръбите бяха ремонтирани , а тротоара оставен в безобразно състояние и така седи от тогава и по нищо не личи , че ще бъде възстановен до състоянието в което е бил преди “ ремонта “


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 02.06.202110:41
    Здравейте! Проблемът е отстранен.
  • 19.03.202116:15
    Здравейте! Сигналът Ви е препратен по компетентност към ВиК - Пловдив. Дружеството е уведомило фирмата изпълнител в най-кратки срокове да възстанови тротоарната настилка, откъдето са уверили, че при първа възможност ще го направят.
  • 08.03.202110:30
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали