В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №69

Контейнери за смет без колела!

Начало
09.03.2020
ID:
69

Отпадъци/почистване

Подаден от: Владимир Пойдовски

Място/адрес: Из целия град!

Описание: Здравейте! На въпроса:Искам да подам сигнал относно кофите за смет в Асеновград.Лично съм се обаждал на почистващата фирма КМД няколко пъти да им съобщя,че кофите са без колела.Обясних им,че когато дойде камиона за смет и работниците започнат да дърпат кофите за да бъдат качени и изхвърлени,въпросната кофа наранява асфалта и се кърти.КМД в Пловдив са чисто нови камиони и чисто нови кофи!Нека фирмата да си спазва договора. Общ.Асеновград вдигна данък смет.Не залужаваме ли нови кофи?


Статус: Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

История на промените

  • 01.04.202010:17
    Уважаеми г-н Пойдовски, възложено е на сметопочистващата фирма поетапно да подмени контейнерите, които са с нарушена цялост.
  • 10.03.202009:33
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.
  • 10.03.202009:33
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали