В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №689

Светофар за поправка

Начало
05.03.2021
ID:
689

Неработещо улично осветление

Подаден от: Ема

Място/адрес: Бул. "България"

Описание: Светофарът до магазин за пижами Areal на бул. България (последния в града по пътя за Пловдив = първия на влизане от там) не работи както би трябвало. Пешеходецът не свети в зелено - или свети в червено, или не свети изобщо. Мисля, че трябва да се обърне внимание и на това, че 10 секунди, в които би трябвало да свети зелено, са изключително малко и крайно недостатъчни да се премине пътното платно - стигат само за половината платно и то при условие, че човек е норнално подвижен. Много хора пресичат там заради спирката на автобусите за Пловдив и мисля, че е редно да се обърне внимание. Благодаря предварително.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 02.06.202110:29
    Здравейте! Извършена е проверка на светофара. Уведомяваме Ви, че предстои цялостна подмяна на светофарната уредба на посоченото от Вас място.
  • 08.03.202118:36
    Здравейте! Ще обърнем внимание на фирмата, поддържаща светофарите.
  • 08.03.202110:29
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали