В процес 122 Приключени 2215

Сигнал №687

Липсващ капак на шахта

Начало
05.03.2021
ID:
687

Опасна улична дупка

Място/адрес: Оборище 101

Описание: Липсва(явно е откраднат) капак на шахта на улица Оборище 101


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител