В процес 111 Приключени 2208

Сигнал №686

Лошо почистване на парковете

Начало
05.03.2021
ID:
686

Отпадъци/почистване

Подаден от: Лидия Чукова

Място/адрес: Парк на "Цар Освободител"

Описание: Заетите с почистване лица предимно си говорят по телефона или помежду си. Не се събират изобщо хвърлени на земята сламки, фасове и бъркалки, не само по пътеките, но и в зелените площи е пълно с тях, остават дори след "почистването". Жена от почистващите се изпуска в градинката. Снимките, които имам, са с по-висока резолюция от допустимото и не могат да се качат тук.


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

История на промените

  • 19.03.202116:49
    Уважаема г-жо Чукова, уведомяваме Ви, че разположените детски площадки на територията на гр. Асеновград се поддържат от лица, които отработват 14 дни в месеца по 4 часа дневно на основание чл.9 от ППЗСП. Същите са предупредени по време на работа да си изпълняват съвестно задълженията си. За повторно възникнали въпроси може да се обърнете на тел.: 0331 20 304 - Отдел "Екология и околна среда" към община Асеновград.
  • 05.03.202113:34
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали