В процес 188 Приключени 2648

Сигнал №680

Незаконно сметище до манастир, Света Петка Мулдавска"

Начало
01.03.2021
ID:
680

Отпадъци/почистване

Подаден от: Катерина Ганина

Място/адрес: Unnamed Road, 4249, България

Описание: Добър ден! На 28.02. 2021 посетих с приятелка манастира над село Мулдава "Света Петка Мулдавска". След като разгледахме манастира, се наложи да ползваме постройката определена за тоалетна, която се намира на около 50 м в права линия от входа на манастира. Натъкнахме се на ужасяваща гледка- море от боклуци навътре в гората. Моля вземете мерки! С радост бих взела участие в почистването ако се създаде гражданска инициатива.В предвид инициативата да се направи стая за обучение на деца, в помещението където се е крил Левски, би било непростимо децата да се натъкнат на гледката, на която ние с приятелката ми станахме неволни свидетелки. Надявам се, че сигналът ми ще бъде разгледан отговорно, а и смятам че има достатъчно съвестни граждани, които биха помогнали в почистването на района!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 08.04.202117:06
    Уважаема г-жо Ганина, община Асеновград периодично почиства района, като за целта се осигуряват найлонови чували. Също така, игуменката на манастира извършва контрол, относно посещението на манастира от граждани и спазване на чистотата при изхвърлянето на битови отпадъци, генерирани от тях. Не на последно място, от страна на обитателите на манастира, също се осъщестява почистване на терена около него, но все още към момента обществото не желае да приема факта да се опазва природата в частта изхвърляне на отпадъци.
  • 01.03.202110:07
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали