В процес 186 Приключени 2716

Сигнал №677

Пропадане на околовръстен път

Начало
28.02.2021
ID:
677

Пропаднал път

Подаден от: Петко Атанасов

Място/адрес: ул. „Княз Борис I“, 4230 Асеновград, България

Описание: Поради изграждане на пътя Асеновград-Пловдив инертните материали се извозват по този път.Стотици тежко товарни коли ежедневно минават от там.Чакате да стане инцидент и тогава да вземете мерки? Пропадането е от поне година и половина. От Общината никой ли не минава от там?


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител