В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №676

Багер счупва дърво кв.Запад

Начало
26.02.2021
ID:
676

Друго

Подаден от: Ани

Място/адрес: Ул. Стоян Джансъзов 6, зад блока 103

Описание: Проверете да ли е правомерно - счупване на дърво


Статус: Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

История на промените

  • 05.04.202116:31
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че въпросното дърво от вида Череша попада в строителното петно на проект: „Изпълнение на строителни и монтажни работи за Проект „Градска среда - благоустрояване на открити публични пространства в гр. Асеновград” на община Асеновград. Съгласно чл.28 от Наредба за изграждане и опазване на зелената система на територията на община Асеновград, не се издава разрешение за отсичане на плодна растителност, с изключение - с декоративна форма на плодни дървета.
  • 01.03.202109:16
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали