В процес 57 Приключени 2546

Сигнал №675

Неработещо улично осветление

Начало
26.02.2021
ID:
675

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Гр. Асеновград, ул. Странджа № 9

Описание: След извършване на ремонтни дейности по улицата ,и ненужно преместване на жиците от един стълб на друг , ( новият стълб е само на 40-50 см. от стария) бе премахнато улично осветление . Пътната настилката на улицата е много неравна и хлъзгава , навсякъде има разпилени камани и пръс , и така се създават предпоставки за неприятни инциденти. Молим незабавно да се възстанови уличното осветление и по възможност новия стълб да бъде преместен по близо до стената , защото при сегашното му разположение улицата се стеснява и ако се наложи да мине пожарна или друг по- широк автомобил , ще е невъзможно. О


Статус: Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

История на промените

  • 02.07.202115:42
    Уведомяваме Ви, че наш екип е бил на посочения от Вас адрес. Липсващата лампа от уличното осветление на ул. “Странджа“ №9 е монтирана. Новият стълб, върху който е монтирана лампата е собственост на „Електроразпределение Юг“ ЕАД. Същите са монтирали въпросния стълб в близост до ул. „Странджа“ №9.
  • 01.03.202109:16
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали