В процес 60 Приключени 2530

Сигнал №674

Неправилно поставени контейнери за смет

Начало
26.02.2021
ID:
674

Отпадъци/почистване

Подаден от: Георги

Място/адрес: бул. "България" (пред фитнес Титан), ул." 6-ти януари" (с/у р-т Чинар) и ул. "Съединение" (с/у Монопола)

Описание: Здравейте, От няколко месеца ми прави впечатление за неправилно поставени контейнери на гореспоменатите места, които затрудняват движението и изглеждат грозно. Бихте ли оказали коконтрол фирма КМД да разреши проблема и да постави въпросните контейнери в джобове? Благодаря предварително


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 08.03.202118:37
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че за община Асенавград в приет бюджет за 2021 г. е предвидено изграждане на „джобове” за контейнери, в които се събират битови отпадъци. На местата, посочени от Вас, също ще се изградят такива.
  • 01.03.202109:15
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали