В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №673

Необезопасени шахти

Начало
24.02.2021
ID:
673

Опасна сграда или съоръжение

Място/адрес: ул. „Стара планина“ 30, 4230 Градски, Асеновград, България

Описание: Здравейте, в близост до детската площадка ,която е до "Лятното кино" се намира съоръжение на ВиК Шахтите им са отворени и ходят деца да играят.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител