В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №672

Опасни високоволтови кабели

Начало
24.02.2021
ID:
672

Опасни висящи кабели

Подаден от: Валентин Димитров

Място/адрес: ул. „Христо Ботев“ 97, 4230 Изток, Асеновград, България

Описание: Опасни и открити високоволтови кабели на обръщалото на четворката в кв. Изток, срещу студио за красота Ванеса, до магазина за цигари и алкохол и кафе бар Назар.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 02.03.202114:59
    Уважаеми г-н Димитров, уведомяваме Ви, че наш екип е бил на посочения от Вас адрес. След направена проверка се установи, че въпросните кабели не са собственост и не се поддържат от община Асеновград. Моля, обърнете се към доставчика на електрическа енергия за региона.
  • 25.02.202109:58
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали