В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №670

Служителка

Начало
24.02.2021
ID:
670

Предложение

Място/адрес: бл.104

Описание: Здравейте,пиша ви относно русата служителка ,която обслужва хората,които желаят да платят здравните си осигуровки.Не дава подробна информация,трудна е комуникацията с нея.Казва просто една сума,която се дължи,без да споменава-кое е главница,кое лихва,не предлага да се прави справка,добре,че съм наясно,за да си го поискам като опция.Мисля,че целта на служителите би трябвало да е в помощ на гражданите,а не да и вадим думите с ченгел от устата.Моля обърнете внимание!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител