В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №67

Замърсено корито на р.Чая в района на пазара

Начало
09.03.2020
ID:
67

Друго

Подаден от: Диян Манолов

Място/адрес: ул. „Иван Вазов“ 2, 4230 Асеновград, България

Описание: Замърсено корито на реката с гуми от коли и още много други боклуци!!!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 17.03.202017:01
    УВАЖАЕМИ Г-Н МАНОЛОВ, Във връзка с Ваш сигнал, публикуван на 09.03.20 г., беше извършена проверка от служители на отдел „ЕОС”, от която се установи наличие на замърсявания в коритото на река „Чая”, в частта от Общински пазар до "Пешеходен мост". Община Асеновград многократно е предприемала действия по почистването на нерегламентираните замърсявания на посоченото от Вас място. Следващото почистване е запланувано да се осъществи преди пролетното пълноводие на реката.
  • 10.03.202009:30
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали