В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №669

Зелените площи в централна градска част

Начало
24.02.2021
ID:
669

Друго

Подаден от: соня мазнева

Място/адрес: ул."Крайбрежна"

Описание: Искам да насоча вниманието ви,относно проблем,който от години стои нерешен и който влияе зле на облика на града ни,както и не говори добре за работата на общинските служители,чийто ресор е. Зелените площи на ул." Крайбрежна"са изключително занемарени във всяко едно отношение. Растителността -никаква/саморасляци и тук ,там по някое останало растение от момента на засяване на площа.Единствените грижи който са полагани от общината до момента е един път годишно кастрене от некомпетентни изпълнители и някаква получитава поливна система/ако може ваобще да се нарече така/ Изключително занемарените зелени площи не само загрозяват града ни,но в този си вид те са се превърнали в местообитание на бездомните животни.Прилежащите пейки и улични лампи са в окаяно състояние.Моля,вземете мерки!!!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител