В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №667

Жалба от Управителния съвет на Етажна Собственост на ул. Хан Аспарух №13

Начало
23.02.2021
ID:
667

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Иво Дойчинов

Място/адрес: ул. Хан Аспарух №13 , вх. В

Описание: Добър ден, Като Професионален Домоуправител на ул. Хан Аспарух №13, вх. В, Приложено Ви изпращаме подаден сигнал от живущи на адреса. Моля да се сезирате и да предприемете необходимите мерки.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 02.06.202111:13
    Уважаеми г-н Дойчинов, уведомяваме Ви, че тротоарната настилка е направена според нормите.
  • 06.04.202111:14
    Уважаеми г-н Дойчинов, уведомяваме Ви е изпратено уведомително писмо до управителя на строителната фирма в 14-дневен срок да възстанови тротоарната настилка във вида, в който трябва да бъде. След това, ще бъде направена проверка на място и ако не са спазени изискванията на общинска администрация ще последват санкции, съобразно Закон за устройство на територията (ЗУТ).
  • 23.02.202110:34
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали