В процес 61 Приключени 2546

Сигнал №666

Нерегламентирано сметище

Начало
22.02.2021
ID:
666

Отпадъци/почистване

Подаден от: Валентин Димитров

Място/адрес: Unnamed Road, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Нерегламентирано сметище над новия гробищен парк, до оградата, от страната на циганската махала. https://youtu.be/GBpvimSTLzw


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 08.03.202118:24
    Уважаеми г-н Димитров, уведомяваме Ви, че служители на Отдел ”Екология и околна среда” ежедневно извършват проверки съвместно с представители на РУ на МВР - Асеновград за недопускане на нерегламентирани замърсявания на територията на община Асеновград. В бюджета за 2021 г. община Асеновград е заложила средства за почистване на нерегламентирани замърсявания. При констатиране на замърсени имоти, които попадат в частна собственост, община Асеновград уведомява всички собственици да предприемат действия за почистване и поддържане на имотите си. При повторно възникнали проблеми може да се обърнете към община Асеновград на тел.: 0331 20 304 - Отдел „Екология и околна среда”.
  • 23.02.202109:57
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали