В процес 115 Приключени 2610

Сигнал №665

Неработещи улично осветление

Начало
22.02.2021
ID:
665

Неработещо улично осветление

Подаден от: Красимир Меселов

Място/адрес: ул. „Стоян Джансъзов“ 8В, 4232 жк. Запад, Асеновград, България

Описание: Новото лед осветление пред бл.100,101,109,108 пак работи на половина след множество сигнали мерки никакви.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител