В процес 98 Приключени 2601

Сигнал №664

Непочистен Жълт контейнер

Начало
20.02.2021
ID:
664

Отпадъци/почистване

Подаден от: Ваня Маркова

Място/адрес: ул. „Захарий Зограф“ 13, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: От нова година жълтият контейнер не е събиран. Това са два месеца! Нали си има график за събиране?! Защо всеки път трябва да се сигнализира, за да се свърши работата? Ако мястото не е удобно за камионите, нека преместят контейнерите на друго място или да ги махнат, поне да знаем че няма.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител