В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №663

Опасни ел.кабели

Начало
20.02.2021
ID:
663

Опасни висящи кабели

Подаден от: Милен Георгиев

Място/адрес: ул. „Васил Левски“ 2, 4230 Асеновград, България

Описание: Опасни ел.кабели близо до парапета. Дано да не протича ток по тях.


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител

История на промените

  • 20.05.202111:03
    Уважаеми г-н Георгиев, поставен е капак на мястото, а кабелите са обезопасени.
  • 29.03.202115:25
    Уважаеми г-н Георгиев, уведомяваме Ви, че наш екип е бил на посочения от Вас адрес. След направена проверка се установи, че е откраднат капакът на клемна кутия от стълб за улично осветление. Предстои подмяната на капака в близост до парапет на ул. „Васил Левски“ №2.
  • 22.02.202109:06
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали