В процес 192 Приключени 2653

Сигнал №662

Нерегламентирано сметище

Начало
19.02.2021
ID:
662

Отпадъци/почистване

Подаден от: Валентин Димитров

Място/адрес: Панорамна гледка, 4238, България

Описание: През последните 1-2 месеца отивам на панорамната площадка между Асенова крепост и с. Лясково да снимам залеза. Още при първото ходене забелязах боклуците там (около площадката), но със всяко следващо ходене те бяха повече.


Статус: Приключен
Оценка: 3 от 1 потребител

История на промените

  • 19.03.202116:20
    Уважаеми г-н Димитров, уведомяваме Ви, че община Асеновград многократно е предприемала действия по почистване на нерегламентирани замърсявания, в това число и налагане на санкции при констатиране на нарушители. Община Асеновград е предвидила финансови средства за почистване на такива замърсявания. Когато констатираните замърсяванията са върху частни недвижими имоти собствениците им са предупредени, че имат задължението да ги опазват от замърсявания. Община Асеновград ще предприеме действия по почистване на замърсяванията и в този район.
  • 22.02.202109:06
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали