В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №660

Неработещо осветление

Начало
18.02.2021
ID:
660

Неработещо улично осветление

Подаден от: Мирослав Михалакев

Място/адрес: Атанас Мишев 2

Описание: Уличното осветление периодично спира да работи. Една от лампите , която се намира на ул. Стою Шишков (преди стълбите) постоянно свети и загасва (когато работи въобще). Моля Ви вземете мерки, подаваме сигнал за пореден път за едно и също нещо, не е приятно да седим на тъмно, особено в този район на града.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител