В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №66

Деноношно тропаща улична решетка

Начало
09.03.2020
ID:
66

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Стойчо Тосков

Място/адрес: ул Велико Търново 28

Описание: Денонощно тропаща новомонтирана метална улична решетка на ул. Велико Търново № 28. След няколко сигнала до общината ефекта е нулев.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 08.05.202011:55
    Уважаеми г-н Тосков, сигналът е изпратен на фирмата изпълнител. При извършена поредна проверка, от страна на представител на общината - на 27.04.20 г., не се установява дефект, тропане или друг обезпокоителен шум.
  • 10.03.202009:28
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.
  • 10.03.202009:27
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали