В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №658

Висящи кабели

Начало
17.02.2021
ID:
658

Опасни висящи кабели

Подаден от: Мариела Василева

Място/адрес: Площад България 2

Описание: Здравейте, имам следният проблем. Работя в аптека Марешки на адрес площад България 2. Преди около месец фирма доставчик прекарвайки някаква услуга на живущите над аптеката в блока, оставиха да висят свободно три кабела на три места до витрините на аптеката. Не реагирахме веднага, защото помислих че продължават ремонтните дейности. Но кабелите бяха оставени така, което от една страна предизвиква страх и недоволство на пациентите, постоянни забележки към нас. И освен това от няколко вечери при силен вятър, и блъскането на кабелите по витрините се активира СОТ-а, при което поради факта, че съм контактно лице ме будят в малките часове. Опитах да реша въпроса чрез съседите, но те отказват съдействие и дори търпим критики, обиди и скандали!!! Моля за съдействие!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител