В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №657

Неработещи улично осветление

Начало
16.02.2021
ID:
657

Неработещо улично осветление

Подаден от: Красимир Меселов

Място/адрес: Кв Запад

Описание: Около бл. 100,101,109,110 уличното осветление свети наполовина отново след дъжд и снеговалеж става винаги така , мерки никакви не се вземат...


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител