В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №656

Неработещи улично осветление

Начало
15.02.2021
ID:
656

Неработещо улично осветление

Подаден от: Красимир Меселов

Място/адрес: ул. „Стоян Джансъзов“ 8, 4232 жк. Запад, Асеновград, България

Описание: Половината ново осветление пак не работи!!!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител