В процес 84 Приключени 876

Сигнал №654

Снегопочистване

Начало
15.02.2021
ID:
654

Проблеми със зимното почистване

Подаден от: Яна Мичева

Място/адрес: bulgaria

Описание: Добър ден, бих желала да знам ние данъкоплатците от квартал "Изток" живеещи в блоковете, молебен ли трябва да направим, за да бъдат почистени и опесачени улиците, смятам че е срамно само главните улици и булеварди да бъдат почистени, един тротоар нямаше вчера почистен освен там където има търговски обекти. Браво на общината за пореден път, недобре свършена работа


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 15.02.202116:22
    Уважаема г-жо Мичева, във връзка с обилния снеговалеж и това, че община Асеновград разполага с ограничен брой снегорини, снегопочистването в квартал "Изток" се забави. Към днешна дата се чисти и там.
  • 15.02.202114:03
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали