В процес 84 Приключени 876

Сигнал №653

Сигнал за непочистен сняг пред магазин Хранителни стоки

Начало
14.02.2021
ID:
653

Проблеми със зимното почистване

Подаден от: Стефка

Място/адрес: с. Козаново ул: Свобода Площат Тракия

Описание: Не почистен сняг на площат Трякия ул: Свобода пред магазин за Хранителни стоки в село Козаново


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител