В процес 84 Приключени 876

Сигнал №652

Снегопочистване

Начало
14.02.2021
ID:
652

Проблеми със зимното почистване

Място/адрес: Ул. Сливов дол 4

Описание: Здравейте, Улицата, на която живеем Сливов дол не е почистена изобщо и няма как да си стигнем с колата до жилището. Според мен не е редно тъй като хора живеят не само на главните улици, а и не е нещо ненормално да завали сняг. Утре трябва да идем на работа на училище, а не знаем дали ще можем да излезем с колата( ако изобщо я приберем до нас, защото в момента е спряна някъде си).


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител