В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №65

Неправилно паркиране

Начало
09.03.2020
ID:
65

Друго

Място/адрес: пл. „Академик Николай Хайтов“ 8, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Какво се вижда на снимката, как се паркира на инвалидно място от кола без такъв стикер.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител