В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №649

Саниране на блок

Начало
11.02.2021
ID:
649

Въпрос

Подаден от: Анелия Димова

Място/адрес: Асеновград, кв. Изток, Бл. 2

Описание: Здравейте! Собственик съм на жилище в Бл. 2 , Кв. Изток. Преди повече от 2 години сме подали документи за одобрение за саниране на блока. Ще се реализират ли проектите по саниране на блока и евентуално кога? Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 18.02.202112:51
    Уважаема г-жо Димова, сграда с административен адрес - Асеновград, ж.к. "Изток" бл.2 е под номер 3 404 в националния регистър на подадените заявления по Националната програма за енергийна ефективност на многофамилни жилищни сгради. В него са заведени всички одобрени за саниране сгради по ред на постъпването им. По програмата към този момент са обновени над 2 200 сгради на национално ниво, от които 28 - в град Асеновград. При отпускане на ново финансиране и продължаване на програмата със заведените в регистъра одобрени сгради по ред на постъпването им ще се сключват договори за финансиране и те ще бъдат енергийно обновени.
  • 11.02.202114:04
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали