В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №648

Без улично осветление от 3 дни!

Начало
10.02.2021
ID:
648

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Патриарх Евтимово

Описание: В цялото село няма улично осветление от три дни! Пълна тъмница, а кмета не прави абсолютно нищо!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 15.02.202116:33
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че наш екип е бил на посочения от Вас адрес отново. Отстранена е авария, от страна на доставчика Ви на ток в село Патриарх Евтимово. Уличното осветление работи нормално.
  • 11.02.202108:32
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали