В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №647

Улична лампа

Начало
09.02.2021
ID:
647

Неработещо улично осветление

Подаден от: София Мухчиева

Място/адрес: с. Новаково ул. Христо Ботев 28

Описание: Моля да поставите отново уличната лампа в с. Новаково ул. Христо Ботев , срещу №28. След подмяна на електрическия стълб от EVN. Благодаря!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 19.03.202116:43
    Уважаема г-жо Мухчиева, сигналът Ви е препратен до кметския наместник на с. Новаково Милен Демирев. Заедно с фирмата, която поддържа уличното осветление на територията на населеното място, ще решат проблема на въпросната улица.
  • 09.02.202114:35
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали