В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №646

Скоба за паркомясто

Начало
09.02.2021
ID:
646

Въпрос

Място/адрес: кв.Запад , бл. Възход , ул. Лозница

Описание: Мога ли да си поставя скоба за паркиране , както тази на приложената на снимката? Мястото за паркиране е пред бл. Възход ,ул.Лозница №2. И ако е разрешено , колко ще ми струва ? Благодаря предварително !


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 11.02.202110:11
    Здравейте! За да се разреши поставянето на антипаркинг скоба на дадено място се подава молба до община Асеновград, адресирана до Общинската комисията по безопасност на движението.
  • 09.02.202114:34
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали