В процес 196 Приключени 2657

Сигнал №645

Неработещи улично осветление

Начало
08.02.2021
ID:
645

Неработещо улично осветление

Подаден от: Красимир Меселов

Място/адрес: Ул.Стоян Джансъзов около бл 101,109 100 и 110

Описание: След всеки дъжд осветлението свети на половина откакто е направено новото осветление мерки никакви не се взимат


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 03.06.202116:37
    Уважаеми г-н Меселов, проблемът е отстранен.
  • 11.02.202112:36
    Уважаеми г-н Меселов, уведомяваме Ви, че наш екип е бил на посочения от Вас адрес. Работи се по отстраняване на проблема, описан от Вас.
  • 09.02.202110:31
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали