В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №643

Неправилно паркиране на автомобили

Начало
07.02.2021
ID:
643

Друго

Подаден от: Таня Аргирова

Място/адрес: Ул Ген Данаил Николаев 3

Описание: Съгласно Закона за движение по пътищата паркиране на автомобили е забранено в следните случаи: пред входове на кооперации, предприятия, болнични заведения, кръстовище и т. н. На ул. Ген Данаил Николаев 3 има няколко магазина подредени точно след вход на кооперация. Работим без почивен ден. През целия ден кипи товаро-разтоварна дейност, спират за престой автомобили. Един собственик на голф, който дори няма собственост в самата кооперация държи да паркира точно пред магазина и входа на кооперацията, като с това не само пречи на нормалната работа, но и създава предпоставки за ПТП! След неколкократно предупреждение от моя страна и от страна на колегите, той нагло продължава да е в нарушение и да пречи на движението и дейността на фирмите! Молим за съдействие!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител