В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №642

Преминаване на тежки машини

Начало
07.02.2021
ID:
642

Предложение

Подаден от: Иван Иванов

Място/адрес: ЖК Баделема бл.12 и 13.

Описание: Здравейте, става въпрос за една тясна улица между блокове 12 и 13 в кв.Баделема.Преди няколко години тя е била път без изход и е служила единствено за живеещите в тези блокове да се придвижват с автомобилите.След като е започнало застрояване на нови къщи в горната част на жк Баделема,тази улица е насипана с насипен материал в горната част от някои новодомци.От тук се качват тежкотоварни камиони,бетоновози,бетонпомпи.Разбиха улицата,блоковете се тресат.Искаме да се забрани минаването на товарни автомобили.Трябва да се постават знаци и улично осветление.Готови сме сами да блокираме улицата за тежките машини. Това не се търпи вече!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител