В процес 39 Приключени 1410

Сигнал №64

Дупка на възлово кръстовище

Начало
09.03.2020
ID:
64

Опасна улична дупка

Място/адрес: бул. „България“ 33, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Опасна улична дупка на кръстовището до сладкарница "Нико" при десен завой от бул. "България" посока ул. "Велико Търново". Водачите които искат да я избегнат за съжаление трябва да навлизат в другото платно и това е предпоставка за ПТП.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 25.03.202013:36
    Уважаеми г-н Канев, благодарим Ви за подадения сигнал - „Бул. България /улична дупка/”. Уведомяваме Ви, че при изпълнение на текущия ремонт на улици в град Асеновград за 2020 г., ще се вземе под внимание подадения от Вас сигнал за разрушената пътна настилка на бул. „България“, при кръстовището ѝ с ул. „В. Търново“, гр. Асеновград. Изготвил: Гл. спец. Васка Юнакова Съгласувал: инж. Мая Василева – началник отдел „ИП и строителство”
  • 09.03.202016:30
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали