В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №639

Неправилно поставена лампа

Начало
05.02.2021
ID:
639

Друго

Място/адрес: Запад бл.103 вх.В

Описание: Поставена лампа кв.Запад бл.103 Вх.В тялото на лампата е към прозореца моля да бъде обърнато както са всички останали в целия квартал


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител