В процес 57 Приключени 2546

Сигнал №638

Нерегламентирани сметища

Начало
05.02.2021
ID:
638

Отпадъци/почистване

Подаден от: Шабан

Място/адрес: Асеновград

Описание: Има изхвърлени отпадъци, строителни и битови зад завод Калцит в Асеновград някаде междо завода и бившия Астрой.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 11.02.202112:20
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че служители на отдел ”Екология и околна среда” към община Асеновград ежедневно извършват проверки съвместно с представители на РУ - Асеновград за недопускане на нерегламентирани замърсявания на територията на общината. В бюджета за 2021 г. на община Асеновград са заложени средства за почистване на нерегламентирани замърсявания. При констатиране на замърсени имоти, които попадат в частна собственост, община Асеновград уведомява всички собственици да предприемат действия за почистване и поддържане на имотите си. При повторно възникнали проблеми може да се обърнете към община Асеновград на телефон 0331 20 304 - отдел „Екология и околна среда”.
  • 05.02.202108:44
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали