В процес 192 Приключени 2653

Сигнал №637

Контеинери за смет - не са на мястото предвидено по план

Начало
05.02.2021
ID:
637

Отпадъци/почистване

Място/адрес: кв. Изток бл.11 вх.А

Описание: Здравийте! Във връзка със сигнал номер 630 подаден на 3.02.2021г. Отговора и становището с което излизате въобще не е вярно. Защото точно по схема от 2007г.(което е проверено и има копие),контейнерите трябва да се намират на обозначеното място, а именно на ул. , Отец Паисий‘ 64 (на отсрещния тротоар). Като това го знаят всички живущи и съседи на улица, а и скандалите които живущите на ул. , Отец Паисий‘ 64 вдигнаха на така наречената от вас ,,комисия'', когато доидоха да ги поставят точно на мястото определено за това. А защо именно 2007г. контеинерите бяха поставени именно на ул. , Отец Паисий‘ 64, и след като йивущите там ги бутаха на пътя, след което доидоха да пуснат ,,молба'' че не ги искат там бяха преместени на ул. , Отец Паисий‘ 65. Значи това което казвате не отговаря на истинат


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 11.02.202110:15
    Здравейте! Както Ви информирахме по-рано, схемата за разполагане на контейнерите за отпадъци е определена от комисия през 2007 г. През годините въз основа на схемата са изградени и джобове за поставяне на съдовете. На улица „Отец Паисий“ се извършват строително-ремонтни дейности, като местоположението на джобовете и съдовете за смет не е променeно и същите ще останат на съществуващите си места.
  • 05.02.202108:43
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали