В процес 192 Приключени 2653

Сигнал №636

Улично осветление

Начало
04.02.2021
ID:
636

Неработещо улично осветление

Място/адрес: ул. „Стоян Джансъзов“ 35, 4232 Асеновград, България

Описание: Здравейте, На 18.01.2021г подадох сигнал за неработеща лампа,получих отговор от вас,че проблемът е остранен.Но за съжаление,проблемът се задълбочи,тъй като вече 15 дни не работи осветлението на цялата улица,не само пред домът ни. Още като получих отговорът ви,върнах имейл да уведомя,че проблемът не е отстранен.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 29.03.202111:48
    Уважаема г-жо Стефанова, уведомяваме Ви, че наш екип е бил на посочения от Вас адрес. Поради многото ремонти на въпросната улица е възможно да е имало няколко спирания на захранването. Аварията с уличното осветление на ул. „Стоян Джансъзов“ №35 е отстранена.
  • 04.02.202117:09
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали