В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №635

Дървета унищожават тротоар

Начало
04.02.2021
ID:
635

Друго

Подаден от: ПЕТРАНКА ДРАНГАЖОВА

Място/адрес: ул. „Гоце Делчев“63, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: На ул.Гоце Делчев 63 пред имота ни вече 10 г. разстат 3 пауловнии,,чиито мощни корени и стволове са повдигнали плочите и правят тротоара неизползваем.Клоните им рушат покрива ни и вече 2 пъти сме го ремонтирали.Те затрудняват движението на високи МПС.Между клоните има и кабели на ТВ и интернет оператори.По какъв ред трябва да се извърши окастряне на клоните и ремонт на тротоара?


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 08.04.202115:32
    Уважаема г-жо Дрангажова, клоните на дърветата са окастрени.
  • 11.02.202110:12
    Уважаема г-жо Дрангажова, уведомяваме Ви, че на тротоара на улица ”Гоце Делчев” пред №63 се намират три дървета (пауловния). Височината на дърветата надхвърлят височината на сградата. Ще бъде възложено на фирма изпълнител, с която община Асеновград има сключен договор, да подкастри дърветата.
  • 04.02.202116:16
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали