В процес 186 Приключени 2716

Сигнал №634

Сметище със строителни отпадъци

Начало
04.02.2021
ID:
634

Отпадъци/почистване

Подаден от: Атанас Георгиев

Място/адрес: ул. „Родопска“ 23, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте, в пресечката до чешмата на ул. РОДОПСКА 40 от седмици се изхвърлят нераглементирано строителни отпадъци. Моля вземете мерки.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 11.02.202112:31
    Уважаеми г-н Георгиев, извършена е проверка на място от служители на отдел „Екология и околна среда” към община Асеновград. Установено е, че в близост до контейнера за битови отпадъци, намиращ се на улица ”Родопска” №40, има струпани строителни отпадъци. За предприемане на съответните административни действия по налагане на санкциии е необходимо да бъде открит нарушителят, и/или свидетел на нерегламентираното изхвърляне на отпадъците. След установяваяне на нарушителя ще се предприемат съответните действия за съставяне на предписание за почистване на отпадъците или акт за административно нарушение. За връзка с отдел ”Екология и околна среда” – тел.: 0331 20 304.
  • 04.02.202114:36
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали