В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №633

Така ли трябва да се ползва детската площадка?

Начало
04.02.2021
ID:
633

Въпрос

Подаден от: Ани

Място/адрес: ул. „Хан Кардам“ 11, 4232 жк. Запад, Асеновград, България

Описание: Така ли се трябва да се ползва детската площадка? Много подходящо място за почивка със включена музика. 11:50 . Детето ми на 3г. се оплаши когато видя тази жена на пейката. Иначе площадка беше почистена както и съседна площадка до нея.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 04.02.202117:02
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че служители на отдел ”Екология и околна среда” към община Асеновград извършиха проверка съвместно с представител от фирма „КМД” ЕООД. Установи се, че детските и спортни площадки, намиращи се около улица ”Хан Кардам”, са почистени перфектно и няма забележки относно изпълнението на задълженията на работничката. Същата е получила устна забележка от работодателя си през работно време да изпълнява само служебните си задължения, а по време на законоустановената си почивка да почива на друго място, а не на пейката в детската площадка. Същата е предупредена, че при следващо нарушение ще бъде финансово санкционирана.
  • 04.02.202113:32
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали