В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №631

Контейнери за смет - не са на мястото предвидени за това

Начало
03.02.2021
ID:
631

Отпадъци/почистване

Място/адрес: кв. Изток бл. 11 вх. А

Описание: Здравей те! Относно сигнал номер 630 подаден на 3.02.2021г. (по рано днес). Има неточност ( грешка) при цитирането породена която сега забелязах от речника вграден на устройството. За което предварително и много се извинявам. Относно цитата,, почерпихме ги и не ни интересува, ние не искаме контеинери‘‘. ИМАШЕ СЕ В ПРЕДВИД ,, почнаха ги и не ни интересува, ние не искаме контеинери‘‘. Отново се извинявам за не точността. Благодаря за разбирането.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 01.04.202110:09
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че контейнерите, разположени на територията на Асеновград, са по одобрена схема от 2007 г. Същите са поставени от комисия с представители на община Асеновград, на обслужващата фирма, на РУ - Асеновград, на Пожарна безопасност и на РЗИ. Контейнерите са разположени върху публична общинска собственост, поставени са правилно и законосъобразно и са на достатъчно отдалечено място от жилищните сгради. В актуализираната схема мястото им не е променено. Районът се обслужва ежедневно, а съдовете се дезинфекцират два пъти годишно. При възникнали допълнителни въпроси може да се обръщате на телефон 0331 20 304 - Отдел "Екология и околна среда" към община Асеновград.
  • 03.02.202116:17
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали