В процес 111 Приключени 2208

Сигнал №630

Контеинери за смет - не са на мястото предвидено по план

Начало
03.02.2021
ID:
630

Отпадъци/почистване

Място/адрес: кв. Изток бл.11 вх.А

Описание: Здравейте! На 11.01.2021г. е подадена жалба в общината със входящ номер 94.13.8 във връзлка със разположението на контеинерите за смет на ул., Отец Паисий 65‘‘(която е в ремонт). След като трябва контеинерите да се намирт по план на ул. , Отец Паисий‘ 64 (на отсрещния тротоар). След като са подадени многократно жалби че не желаят контеинерите да се намират на ул.,Отец Паисий 65‘.Контеинерите миришат, палят се като веднъж се запали и дирвото, добре че са го видели.Преди няколко дни е имало посещение от общината и нищо контеинерите са на същото място, защото живущите на ул. , Отец Паисий‘ 64, са вдигнали скандал и както сами казват ,, почерпихме ги и не ни интересува, ние не искаме контеинери‘‘. И в този случаи какво се прави ? А някои питали ги на хората живеещи на ул. , Отец Паисий‘‘ 65.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 04.02.202117:06
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че контейнерите, разположени на територията на Асеновград, са по одобрена схема от 2007 г. Същите са поставени от комисия с представители на община Асеновград, на обслужващата фирма, на РУ - Асеновград, на Пожарна безопасност и на РЗИ. Контейнерите са разположени върху публична общинска собственост, поставени са правилно и законосъобразно и са на достатъчно отдалечено място от жилищните сгради. Районът се обслужва ежедневно, а съдовете се дезинфекцират два пъти годишно. При възникнали допълнителни въпроси може да се обръщате на телефон 0331 20 304.
  • 03.02.202111:27
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали