В процес 44 Приключени 1506

Сигнал №63

Искане за поставяне на втори контейнер за отпадъци от смесен тип

Начало
09.03.2020
ID:
63

Отпадъци/почистване

Място/адрес: гр. Асеновград, ул. Гоце Делчев 32

Описание: Поради липса на втори контейнер за събиране на отпадъци от смесен тип, настоящия контейнер е винаги препълнен.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 01.04.202010:24
    Уважаеми г-н Ангелов, на улица ”Гоце Делчев” №32 има изграден джоб само за един контейнер за битови отпадъци. Община Асеновград, съвместно с фирма „Екоколект”, разработва актуализация на схемата за разположение на съдовете за разделно събиране на територията на Асеновград, при която и двата съда тип „иглу” ще бъдат преместени на друго подходящо място. След преместването им, на тяхно място ще бъде доставен втори съд за битови отпадъци.
  • 09.03.202013:41
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали