В процес 121 Приключени 2210

Сигнал №629

Улици и знаци

Начало
03.02.2021
ID:
629

Друго

Подаден от: Ваня Димитрова

Място/адрес: Асеновград

Описание: Здравейте! Обърнете внимание на пътните знаци по ул. Конушка или по-специално в участъка на кръстовището с ул. Оборище ! Там липсват. Завива се наляво или надясно по ул. Оборище и се движат в насрешно (поради липса на пътни знаци), но и не са нарушители. Благодаря


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 08.03.202118:32
    Уважаема г-жо Димитрова, към въпросната улица „Оборище“ ще бъде въведена нова организация на движение и тогава ще бъдат поставени знаци. Срокът за изпълнение е краят на април.
  • 03.02.202110:42
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали